ZİYARETÇİ DEFTERİ

Öğretmen Evi hakkındaki görüşlerinizi yazınız.

MÜŞTERİ YORUMLARI

kurban bayramı tatilini alanya öğretmen evinde geçirdim.odaların temizliği,yemeklerinin lezzeti,personelin davranışları çok güzeldi.sorunsuz bir tatil yaşadım.herkese tavsiye ederim.

Hediye Şahin - 02-11-2012

2012 Haziran ayında 3 gece kaldık. Çok memnun kaldık.Denizin önünde oluşu,otelin temizliği ve özellikle lezzetli yemekleri unutulmazdı. Öğretmenevlerinin en güzeli; Alanya Öğretmenevi.

Ayşe Sabah Özkan - 6-12-2012

tek kelimeyle muhteşem

ramazan demirel - 17-06-2013

Deniz kum güneş herşey bi arada alanya öğretmenler evi daha ne beklenir ki güler yüzlü personel cay bardakı bayan harıc lezzetlı yemekler ve uygun fıyat her sey cok guzeldı tesekurler...

KAMİL KOÇAK - 21-07-2013

evinin dışında yaşamaktan hoşlanmayan ve evinin dışında rahat edemeyen bir kişi olarak üç gün kaldığımız alanya öğretmenevinde kendimi evimde hissettim tüm görevliler müşterilerini misafir olarak görüyorlar ve misafirlerinin gözlerinin içine bakıyorlar. çok uyumlular .Her öğretmenevine alanya öğretmenevi müdürü Ahmet aksoy beyefendi gibi bir idareci gerekir diye düşünmeye başladım . bizler daha önce görmediğim bilmediğim bir memleketin bütün görülebilecek yerlerini anlattı gönderdi bazı yerlere de bizleri kendisi götürdü gezdirdi çok memnun ayrıldım tüm dostlarıma tavsiye edeceğim teşekkürler alanya öğretmenevi, teşekkürler Ahmet bey ve öğretmenevi çalışanlarıteşekkürler sıcak kanlı şef garson erol bey

ibrahim tomtom - ibrahim tomtom

Ailemle birlikte çok güzel bir tatil yaşadık. Öğretmenevinin tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

NeslihanYAZICI - 01-09-2013

6-11 Ağustos 2014 tarihleri arası burada eşimle kaldık. Yemekleri çok güzel kahvaltısı harika. Hijyen konusunda da gayet başarılı olan bu kurumu tercih ettiğim için çok mutluyum. Güler yüzlü ve saygılı personeline teşekkür ederim.

Sercan Aydemir - 10-08-2014

30-31 Ocak 2016 tarihinde öğretmenevinde kaldım. Özellikle resepsiyondaki bayan görevli ve yemekhane bölümündeki sorumlu bey hem çok yardımcı hem de çok kibardı. Her şeyi için teşekkür ederiz.

Kiraz Burcu Mert - 01-02-2016

Ucuz fiyata kaliteli hizmet veren kurumunuza teşekkür ediyorum.Artık Brunch Kahvaltıları başlasın lütfen...

Hamit Gemici - 26-09-2016